Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt


sinds 19-3-2025 12:50:09


prijs: € 12
Locatie : Rotterdam  (Zuid-Holland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Titel: Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt Auteur: Haemin Sunim ISBN: 9789022581124 Conditie: Used
Dit boek is een Koreaanse megabestseller over spirituele wijsheid en het belang van rust vinden in een drukke wereld. Haemin Sunim, een boeddhistische monnik, deelt inzichten en adviezen over verschillende levenskwesties, zoals liefde, vriendschap, werk, levensdoelen en spiritualiteit. Hij legt uit hoe je mindful kunt omgaan met negatieve emoties, zoals woede en jaloezie, en benadrukt het belang van sterke relaties met anderen.

Begrijpelijke wijsheden

De prachtige, kleurrijke illustraties fungeren als kalmerende visuele pauzes die ons aansporen om rustig aan te doen. Want als jij rustig bent, zal de wereld ook rustig worden.  Dit boek, dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt ,  biedt diepgaande maar begrijpelijke wijsheden over het omgaan met de dagelijkse sleur en het in het oog houden van wat er nu echt toe doet.

Bewust leven Het is een boek dat je aan het denken zet en je helpt om bewust te leven te midden van de drukte.   Leg het gerust op je nachtkastje om je hoofd leeg te maken voor het slapengaan.  
Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:
Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
We checken alle boeken eigenhandig
Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
30 dagen retourgarantie

Kenmerken: Kopen in Rotterdam



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 119314328 Meld aan Aanbodpagina