Beschrijving
Titel: Doorbreek de cirkel! / Business bibliotheek Auteur: Arend Ardon ISBN: 9789047003960 Conditie: Used verandermanagement
In ' Doorbreek de cirkel ' beschrijft Arend Ardon dat de meeste managers weliswaar veel kennis hebben over verandermanagement, maar het in de praktijk toch nogal eens spaak loopt.
Dat komt omdat onze kennis maar zeer beperkt ons handelen stuurt. Onbewust hebben wij aannames over medewerkers die ons juist in de problemen brengen. En al even onbewust vertonen we gedrag waarmee we initiatief en verantwoordelijkheidsgevoel van medewerkers ondermijnen.
Om de taaie situaties die hieruit ontstaan te doorbreken, moet je eerst begrijpen hoe je die als manager vaak zelf in stand houdt.
doe-het-zelfinterventies
Arend Ardon heeft veel directieteams, managementteams en managers met hun medewerkers geobserveerd, en maakt op basis hiervan haarfijn zichtbaar wat er echt gebeurt terwijl we praten over verandering. Hij maakt glashelder hoe ze ontstaan en biedt doe-het-zelfinterventies om de verandering weer vlot te trekken .
in de pers:
' Ons eigen gedrag is de zwakke schakel tussen onze plannen en de resultaten die we boeken. Ook veranderprocessen in organisaties worden vaak onbewust en automatisch ondermijnd door de bedenkers ervan. Arend Ardon legt met zijn onderzoek en dit verrassende, praktische boek niet alleen de vinger op de zere plek, maar reikt ook heldere oplossingen aan waar managers iets mee kunnen .' - Ben Tiggelaar, onderzoeker, trainer en auteur van ' Dromen, durven, doen '. ' Arend Ardon levert een belangrijke bijdrage aan de consultingpraktijk en aan de theorie die eraan ten grondslag ligt. ' - Chris Argyris, Harvard University en auteur van ' On Organizational Learning '.
' Ardon beschrijft de patronen die we als belemmerend ervaren dermate transparant en met zoveel voorbeelden dat u niet aan enige zelfreflectie kunt ontsnappen. De doe-het-zelfinterventies helpen u de cirkel echt te doorbreken. Knap werk! Doe er uw voordeel mee. ' - Willem Mastenbroek, emeritus hoogleraar Organisatiecultuur en Communicatie, hoofdredacteur managementsite.nl en auteur van ' Verandermanagement '.
Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:
Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
We checken alle boeken eigenhandig
Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
30 dagen retourgarantie
Kenmerken: Kopen in Rotterdam