Beschrijving
Titel: Het negen maanden boek Auteur: Gemma Boormans ISBN: 9789001110109 Conditie: Used
Waarom ben ik die eerste maanden toch zo moe? Welke zwangerschapscursus past bij mij? Op welke manier bereid ik me samen met mijn partner voor? Doet een bevalling echt zo'n pijn? Zal ik thuis of in het ziekenhuis bevallen? Is borstvoeding beter dan de fles? Hoe combineer ik werk en ouderschap?
Tijdens je zwangerschap heb je honderd-en-een vragen. Vragen waar je zelf lang niet altijd het antwoord op weet. En juist daarom is dit boek nu zo'n onmisbare bron van informatie. Want hierin vind je alles over zwangerschap (van het moment dat je nog maar net overtijd bent tot aan de uitgerekende datum), de bevalling en de eerste weken met je baby.
Het boek is samengesteld door de redactie van KINDEREN, het maandblad over zwangerschap, baby's, peuters en kleuters, in samenwerking met een team van vooraanstaande deskundigen. En dat is de garantie voor een uniek naslagwerk in deze bijzondere periode van je leven.
Voor elke zwangere vrouw en haar partner!
Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:
Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
We checken alle boeken eigenhandig
Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
30 dagen retourgarantie
Kenmerken: Kopen in Rotterdam